Sign in with Google+

Novinky...

Za naše služby lze nyní platit i bezkontaktní platební kartou Visa a Mastercard .

Zjisti více...

V naší pálenici je možné destilovat ovocné kvasy dovezené zákazníkem. Dále nabízíme přípravu a uskladnění kvasu z ovoce dovezeného přímo pěstitelem. Je potřeba počítat s tím, že kapacita kvasírny je omezená a je nutné se předem informovat. Destiláty ředíme dle přání zákazníka na požadovanou lihovitost. Také se postaráme o likvidaci výpalků a odpadů po vypálení.

Je možné být u celého procesu destilace přítomen, nebo si následně vyzvednout již hotový destilát. Termín pálení je nutné vždy telefonicky nebo osobně, popřípadě emailem dohodnout.

Příjem ovoce od pěstitelů je taktéž potřebné domluvit dopředu. Ovoce od každého pěstitele bude zvlášť uloženo a vykvašeno. Následně budete telefonicky kontaktováni, že se již blíží čas destilace a je na vás, jestli se procesu zúčastníte, nebo si vyzvednete již hotový destilát.

U nás v pálenici je možné zapůjčit šrotovací stroj na ovoce.

Dále prodáváme kvasinky a podpůrné prostředky pro kvašení značky Maurivin.

Pomůžeme vám bezplatně stanovit nejlepší dobu pro pálení pomocí refraktometru a měření zbytkového cukru. Stačí nám dovézt trošku kapalné složky kvasu ve sklenici a během chvilky budete vědět, jestli už nastal čas.    

O ztraceném zvonu

Na nedalekém hradě Tepenci se nacházel zvon, vyrobený celý ze zlata. Jednou hrad oblehla nepřátelská vojska a obránci raději vzácný zvon zasypali do studně.

 Pokračuj...

Dobrý kvas

Ovoce

Důležité informace jak správně založit kvas.

Pokračuj...Starost o pálenku

Destilát

Jak se správně postarat o již vypálený destilát

Pokračuj...

Vhodné ovoce

Modern Design

Né každé ovoce je vhodné ke kvašení.

Pokračuj...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com